czwartek, 24 lipca 2025

Lepsza od drugiej części

 


Po dość średniej "Pastwie" postanowiłam dać autorce jeszcze jedną szansę.

W dawnym sanatorium w Kowalowej obecnie prowadzony jest ośrodek leczenia uzależnień. Pewnej nocy ginie jeden z pacjentów.

Ta część była odrobinę lepsza od poprzedniej. Autorka w ciekawy sposób przedstawiła postacie pacjentów. Każdy z nich miał swoje tajemnice, każdy z nich praktycznie mógł być podejrzany. Trzeba przyznać pisarce, że ma dobry zmysł do tworzenia warstwy obyczajowej. Samo rozwiązanie zagadki też było mocno przemyślane.

Czegoś jednak mi ciągle brakuje w tworzonych przez nią historiach i raczej nie sięgnę po  kolejne książki.



"Przewina"
Agnieszka Jeż
Wydawnictwo Luna


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz