niedziela, 30 listopada 2025

Oj

 



Po pierwszej części "Mów mi Kolt" miałam ogromną ochotę na nieco prześmiewczą i mocno przekoloryzowaną kolejną odsłonę przygód naszego dziennikarza Teodora. 

Od pierwszej przygody wiele się zmieniło. Nowa lepsza redakcja, zawód miłosny. Tym razem reporter ma do rozwiązania zagadkę w jednym z najsłynniejszych hoteli w Polsce - sopockim Grand Hotelu. 

Niestety w tym tomie nie wszystko poszło tak jak oczekiwałam. Zagadka kryminalna jest rzeczywiście dużo bardziej dopracowana, ale liczyłam na to, że autor bardziej się rozwinie. To co mnie śmieszyło w pierwszym tomie, tu było wtórne i dość nużące. Zabrakło mi też trochę dynamiki i większych zwrotów akcji. Całość jest po prostu poprawna.

"Sopocka gorączka"
Michał Wagner
Wydawnictwo Dolnośląskie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz