Po pierwszej części "Mów mi Kolt" miałam ogromną ochotę na nieco prześmiewczą i mocno przekoloryzowaną kolejną odsłonę przygód naszego dziennikarza Teodora.
Od pierwszej przygody wiele się zmieniło. Nowa lepsza redakcja, zawód miłosny. Tym razem reporter ma do rozwiązania zagadkę w jednym z najsłynniejszych hoteli w Polsce - sopockim Grand Hotelu.
Niestety w tym tomie nie wszystko poszło tak jak oczekiwałam. Zagadka kryminalna jest rzeczywiście dużo bardziej dopracowana, ale liczyłam na to, że autor bardziej się rozwinie. To co mnie śmieszyło w pierwszym tomie, tu było wtórne i dość nużące. Zabrakło mi też trochę dynamiki i większych zwrotów akcji. Całość jest po prostu poprawna.
"Sopocka gorączka"
Michał Wagner
Wydawnictwo Dolnośląskie

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz